THE J’S ACADEMY

Kursy pierwszej pomocy

SZKOLENIE JEDNODNIOWE

kompaktowe jednodniowe szkolenie dla tych, którzy chcą odświeżyć swoją wiedzę na temat pierwszej pomocy lub tych, którzy chcą zacząć od zera, skupiając się na najważniejszych umiejętnościach. kurs obejmuje zarówno wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną.

SZKOLENIE DWUDNIOWE

dwudniowe szkolenie obejmujące podstawy pierwszej pomocy wraz z dodatkowymi tematami wybranymi z szerokiego asortymentu nagłych wypadków związanych z pierwszą pomocą. opanujesz swoje umiejętności praktyczne do biegłego poziomu.

SZKOLENIE TRZYDNIOWE

trzydniowe szkolenie skupiające się na szerokiej gamie nagłych wypadków związanych z pierwszą pomocą. da ci szczegółowy wgląd we wszystkie umiejętności potrzebne do radzenia sobie z wszelkimi incydentami jako w pełni wykwalifikowany ratownik. świetne dla tych, którzy chcą dogłębnej wiedzy na temat wielu aspektów pierwszej pomocy. opanujesz swoje umiejętności praktyczne na najwyższym poziomie.

PIERWSZA POMOC W PRACY

jednodniowe szkolenie skupiające się na najważniejszych aspektach bezpieczeństwa pracy. obejmuje różnorodne tematy dostosowane do Twojej organizacji i działań. obejmuje podstawowe zabiegi resuscytacyjne i szkolenie z zakresu AED.

ZABIEGI RESUSCYTACYJNE I AED

jednodniowe szkolenie skupiające się na podstawowych czynnościach resuscytacyjnych i treningu AED. kurs da ci szczegółowy wgląd w umiejętność podawania BLS i przezwycięży strach przed użyciem AED. świetne dla tych, którzy nie chcą zbyt dużo teorii i chcą skupić się na praktycznym aspekcie BLS. kursanci będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności praktyczne na najwyższym poziomie.

PIERWSZA POMOC DLA RODZICÓW

jednodniowe szkolenie skupiające się na szerokiej gamie nagłych wypadków związanych z udzielaniem pierwszej pomocy u dzieci. da ci szczegółowy wgląd we wszystkie umiejętności potrzebne do radzenia sobie z wszelkimi incydentami z udziałem dzieci. idealne dla przyszłych rodziców, którzy chcą dogłębnej wiedzy na temat wielu aspektów pierwszej pomocy pediatrycznej.

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami !