THE J’S ACADEMY

O nas

The J’s Academy

LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO - KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW CAMBRIDGE - GENERAL I BUSINESS

Lekcje z The J’s Academy to konwersacje z lektorem w grupie. Nasze kursy przygotowują wszystkich uczestników do egzaminów CAMBRIDGE, aczkolwiek jest to indywidualna decyzja kursanta o przystąpieniu do egzaminu. 

Naszym celem jest przede wszystkim Twoje swobodne wyrażanie myśli i poruszanie tematów, które właśnie Ciebie interesują i są Tobie potrzebne.

Podczas spotkań z The J’s Academy nie mówimy po polsku. Obleciał Cię strach? Po prostu potraktuj to jako kolejne wyzwanie i daj sobie szansę. Musisz nam zaufać. 

Zanim podejmiesz decyzje o wykupieniu lekcji z The J’s Academy możesz skorzystać z bezpłatnego testera zajęć, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, ustali Twoje potrzeby, określi poziom języka i pomoże dopasować Cię do odpowiedniej grupy. 

Kursy języka angielskiego General English

Kursy języka angielskiego Business English

Kurs pierwszej pomocy w języku angielskim

KURSY PIERWSZEJ POMOCY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Od września 2022 roku oferujemy kursy pierwszej pomocy w języku angielskim. Jest to świetna okazja, aby nie tylko nauczyć się jak ratować ludzkie życie, ale także poprawić swoja wiedzę z angielskiego i sprawdzić się w naturalnych sytuacjach używając tego języka.

Pamiętaj, że Twój poziom języka angielskiego nie musi być zaawansowany! Wystarczy abyś miał/a opanowane podstawy. Strach przed mówieniem pokonamy razem! Pamiętaj, w The J’s Academy nikt nie ocenia Twojego poziomu języka podczas kursów z pierwszej pomocy. To tak jakbyś zapisał się na specjalistyczny/ zawodowy kurs w Wielkiej Brytanii, na którym nikt nie mówi po polsku.

W zależności od rodzaju kursu, który wybierzesz, poznasz od podstaw lub odświeżysz swoją wiedzę dotyczącą wielu zagadnień z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, sposobach udzielania pierwszej pomocy osobom dorosłym, dzieciom i niemowlętom w różnych stanach zagrożenia zdrowia i życia. Jeśli wybierzesz 1szą pomoc dla firm, nauczysz się jak reagować w awaryjnych sytuacjach i profesjonalnie udzielić pomocy Twoim współpracownikom.

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami !