THE J’S ACADEMY

Business English Certificates (BEC)

B1 Business Preliminary

Poziom egzaminu: Intermediate (Ponadpodstawowy) = B1 wg Poziomów Rady Europy

B1 Business Preliminary jest znany także pod nazwą Business English Certificate Preliminary (BEC Preliminary). To pierwszy z serii trzech egzaminów Cambridge Qualifications z języka angielskiego biznesowego. Certyfikat uzyskany z tego egzaminu poświadcza pracodwacom, że potrafisz posługiwać się angielskim w codziennych biznesowych sytuacjach. Poziomem trudności odpowiada egzaminowi B1 Preliminary (PET), ale skupia się na języku biznesowym, nie ogólnym.

B2 Business Vantage

Poziom egzaminu: Upper Intermdiate (Średniozaawansowany) = B2 wg Poziomów Rady Europy

B2 Business Vantage jest znany także pod nazwą Business English Certificate Vantage (BEC Vantage). To drugi z serii trzech egzaminów Cambridge Qualifications z języka angielskiego biznesowego. Certyfikat uzyskany z tego egzaminu poświadcza, że posługujesz się angielskim w środwisku biznesowym. Poziomem trudności odpowiada on egzaminowi Cambridge English: First (FCE), ale skupia się na języku biznesowym, nie ogólnym.

C1 Business Higher

Poziom egzaminu: Advanced (Zaawansowany) = C1 wg Poziomów Rady Europy

C1 Business Higher jest znany także pod nazwą Business English Certificate Higher (BEC Higher). To trzeci (ostatni) z serii trzech egzaminów Cambridge Qualifications z języka angielskiego biznesowego. Certyfikat uzyskany z tego egzaminu poświadcza, że pewnie posługujesz się angielskim w środowisku biznesowym. Poziomem trudności odpowiada on egzaminowi C1 Advanced (CAE), ale skupia się na języku biznesowym, nie ogólnym.

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami !