THE J’S ACADEMY

Kursy języka angielskiego General English

Testy dla dzieci

Pre A1 Starters (YLE Starters)

Poziom umiejętności językowych: Preliminary (wstępny, przygotowawczy)

Pre A1 Starters (YLE Starters) to pierwszy z trzech dostępnych testów Cambridge English Qualifications dla dzieci (YLE), przeznaczonych dla dzieci w wieku 7-12 lat. Ten test stanowi doskonałą okazję do zachęcenia Twojego dziecka do nauki angielskiego od najmłodszych lat. Dzięki niemu maluch będzie miał pozytywne pierwsze wrażenia związane z testem językowym, co może stanowić solidne fundamenty dla dalszego rozwoju umiejętności językowych.

A1 Movers (YLE Movers)

Poziom umiejętności językowych: Beginner (początkujący) = A1 wg Poziomów Rady Europy

A1 Movers (YLE Movers) to drugi z trzech testów Cambridge English Qualifications dla dzieci (YLE), skierowany do uczniów w wieku 7-12 lat. Ten test pomoże Twojemu dziecku rozwijać umiejętności językowe, zapewniając pozytywne doświadczenia związane z egzaminem językowym już od najmłodszych lat.

A2 Flyers (YLE Flyers)

Poziom umiejętności językowych: Elementary (podstawowy) = A2 wg Poziomów Rady Europy

A2 Flyers (YLE Flyers) to ostatni z trzech dostępnych testów Cambridge English Qualifications dla dzieci (YLE), przeznaczonych dla dzieci w wieku 7-12 lat. Test ten pokazuje, że Twoje dziecko rozumie prosty język angielski, używany w codziennych sytuacji i potrafi posługiwać się nim na poziomie podstawowym.

Testy dla dorosłych

A2 Key (KET)

Poziom egzaminu: Elementary (Podstawowy) = A2 wg Poziomów Rady Europy

Egzamin A2 Key to pierwszy z serii egzaminów Cambridge English Qualifications dla dorosłych, który pokazuje, że znasz angielski na podstawowym poziomie. 

A2 Key for Schools to egzamin na takim samym poziomie co A2 Key, na podstawie którego otrzymujesz dokładnie taki sam certyfikat honorowany na całym świecie. Jedyną różnicą pomiędzy tymi dwiema wersjami egzaminu jest to, że zagadnienia i ujęcie tematów w A2 Key for Schools są dopasowane do zainteresowań i doświadczeń młodzieży w wieku szkolnym.

B1 Preliminary (PET)

Poziom egzaminu: Intermediate (Ponadpodstawowy) = B1 wg Poziomów Rady Europy (CEFR) 

Egzamin B1 Preliminary pokazuje, że potrafisz posługiwać się językiem angielskim w codziennych sytuacjach. Daje Ci także podstawy pod zdobywanie kolejnych kwalifikacji językowych, zdawanych z myślą o studiach lub pracy.

B1 Preliminary for Schools to egzamin na takim samym poziomie, co B1 Preliminary, na podstawie którego otrzymasz taki sam certyfikat honorowany na całym świecie. Jedyną różnicą pomiędzy tymi dwiema wersjami egzaminu jest to, że zagadnienia i ujęcie tematów w B1 Preliminary for Schools są dopasowane do zainteresowań i doświadczeń młodzieży w wieku szkolnym.

B2 First (FCE)

Poziom zaawansowania językowego: Upper intermediate (Średnio zaawansowany) = B2 wg Poziomów Rady Europy (CEFR)

Egzamin B2 First jest znany także pod nazwą First Certificate in English (FCE). Egzamin ten pokazuje, że znasz angielski wystarczająco dobrze, by pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym.

B2 First for Schools (FCEfS) to egzamin na takim samym poziomie, co B2 First (FCE), na podstawie którego otrzymasz taki sam certyfikat honorowany na całym świecie. Jedyną różnicą pomiędzy tymi dwiema wersjami egzaminu jest to, że zagadnienia i ujęcie tematów w B2 First for Schools są dopasowane do zainteresowań i doświadczeń młodzieży w wieku szkolnym.

C1 Advanced (CAE)

Poziom egzaminu: Advanced (Zaawansowany) = C1 wg Poziomów Rady Europy

Egzamin C1 Advanced (CAE) jest znany także pod nazwą Certificate in Advanced English (CAE). Poświadcza on, że znasz angielski na poziomie oczekiwanym od profesjonalisty pracującego w biznesie lub studenta studiów licencjackich. 

C2 Proficiency (CPE)

Poziom egzaminu: Proficient (Biegły) = C2 wg Poziomów Rady Europy

Egzamin C2 Proficiency (CPE) znany jest także jako Certificate of Proficiency in English (CPE). Pokazuje on, że w pełni opanowałeś język angielski i możesz posługiwać się nim płynnie w wymagających sytuacjach w środowisku akademickim i zawodowym. To egzamin na najwyższym poziomie.

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami !